#1 2012-07-07 19:09:39

 eldo09

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-02
Posty: 37
Punktów :   

Krótkie i potrzebne!

eLo!  Bartek jako ja. I ten drugi Eldo Zeus co często się denerwuje czyli Bartek. Chce wam przedstawić kilka spraw, które mnie irytują. Nikt tak naprawdę nie stanowi władzy hmm informacja dziwną choć prawdziwą jest to że nasz ots jest cukierkowy ~~ hmm każdy pomyśli sobie do czego on dąży a ja wam odpowiem w ten sposób nie możemy ots'a traktować jako nob serva bo są osoby które się starają, sam ja reklamuje ots'a prawie 10h dziennie wyobrażacie sobie? często jestem na servie bo szukam pracy przez internet. Więc niech każdy użyje troche rozumu i oleje czasem coś co nie wymaga złości lub banów! Informuje z dnia 07.07.2012 na servie powstał wielki problem z graczem Kaliee to jest jeden z 5 problemów. Kaliee okazałeś się dla mnie nie odpowiedni więc tematy na forum nie zrobią na mnie żadnego wrażenia. Chcesz proszę graj postaraj się o unban ale nie stój mi na drodze.Ktoś robi mapkę uszanuj podpowiedz, pomóż a nie krytykujesz. Postanowiłem olać wszystko i info. Krótkie nie będę już pomagał ani brał udziału który pomaga serverowi!

Dziękuje, Dobranoc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl